String Overrides (2.0.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
hi: नये संरुप को संरक्षित करें।

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Source
hi: स्रोत

en: Translation
hi: अनुवाद

en: Context
hi: संदर्भ
