String Overrides (2.0.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: Enabled
id: Aktif

en: Original
id: Asli

en: Source
id: Sumber

en: Translations
id: Terjemahan

en: Translation
id: Terjemahan

en: Context
id: Kontek
