String Overrides (2.0.0) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: Enabled
ja: 有効

en: Your changes have been saved.
ja: 変更は保存されました。

en: Replacement
ja: 置換

en: Original
ja: オリジナル

en: Source
ja: ソース

en: Translations
ja: 翻訳

en: Translation
ja: 翻訳

en: Contexts
ja: コンテクスト

en: Context
ja: コンテキスト
