String Overrides (2.0.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Your changes have been saved.
sv: Dina ändringar har sparats.

en: Source
sv: Källa

en: Translations
sv: Översättningar

en: Translation
sv: Översättning

en: Contexts
sv: Sammanhang

en: Context
sv: Sammanhang
