String Overrides (8.x-1.8) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: Enabled
it: Attivato

en: Your changes have been saved.
it: Le modifiche sono state salvate.

en: Original
it: Originale

en: Source
it: Sorgente

en: Translations
it: Traduzioni

en: Translation
it: Traduzione

en: Contexts
it: Contesti

en: Context
it: Contesto
