Stripe (2.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: Test
ca: Prova

en: Update
ca: Actualitza

en: First name
ca: Nom

en: Last name
ca: Cognoms

en: Environment
ca: Entorn

en: Live
ca: En viu

en: About
ca: Detalls

en: Credit card
ca: Targeta de crèdit
