Stripe (2.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Test
lt: Testas

en: Update
lt: Atnaujinti

en: First name
lt: Vardas

en: Last name
lt: Pavardė

en: Stripe
lt: Žymėjimas

en: Live
lt: Gyva

en: About
lt: Apie

en: Credit card
lt: Kredininė kortelė
