Stripe (2.0.0-beta2) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ar: إضافة

en: Test
ar: الاختبار

en: Update
ar: تحديث

en: First name
ar: الاسم الشخصي

en: Last name
ar: الاسم العائلي

en: Live
ar: مباشر

en: About
ar: حول
