Stripe (2.0.0-beta2) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Update
da: Opdatér

en: First name
da: Fornavn

en: Last name
da: Efternavn

en: Stripe
da: Stribe

en: Live
da: Eksisterende

en: About
da: Om

en: Credit card
da: Kreditkort
