Stripe (2.0.0-beta2) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Submit
is: Vista

en: Test
is: Prófa

en: Update
is: Uppfæra

en: First name
is: Fornafn

en: Last name
is: Eftirnafn

en: About
is: Um

en: Credit card
is: Kreditkort
