Stripe (2.0.0-beta2) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Test
kn: ಪರೀಕ್ಷಿಸು

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: Stripe
kn: ಪಟ್ಟೆ

en: Environment
kn: ವಾತಾವರಣ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Secret
kn: ರಹಸ್ಯವಾದ
