Stripe (2.0.0-beta3) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: Update
et: Uuenda

en: First name
et: Eesnimi

en: Last name
et: Perekonnanimi

en: Environment
et: Keskkond

en: About
et: Programmist

en: Credit card
et: Krediitkaart
