Stripe (2.0.1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Submit
be: Захаваць

en: Test
be: Тэст

en: Update
be: Абнавіць

en: About
be: Аб

en: Public key
be: Публічны ключ

en: Private key
be: Прыватны ключ
