Stripe (2.0.1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Test
lv: Tests

en: Update
lv: Atjaunināt

en: First name
lv: Vārds

en: Last name
lv: Uzvārds

en: Live
lv: Tiešraide

en: About
lv: Par

en: Public key
lv: Publiskā atslēga

en: Credit card
lv: Maksājumu karte

en: Private key
lv: Privātā atslēga
