Stripe Gate (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Currency
hr: Valuta

en: Daily
hr: Dnevno

en: Weekly
hr: Tjedno

en: Monthly
hr: Mjesečno

en: Price
hr: Cijena

en: Product
hr: Proizvod

en: Products
hr: Proizvodi

en: Euros
hr: Eura
