Stripe Gate (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Currency
hu: Pénznem

en: Daily
hu: Napi

en: Weekly
hu: Heti

en: Monthly
hu: Havonta

en: Price
hu: Ár

en: Product ID
hu: Termékazonosító

en: Commerce
hu: Bolt

en: Secret key
hu: Titkos kulcs

en: Product
hu: Termék

en: Products
hu: Termékek

en: Interval
hu: Időköz

en: Yearly
hu: Évi

en: No products found
hu: Nincsenek termékek

en: Euros
hu: Euró

en: US Dollars
hu: Amerikai dollár
