Stripe Gate (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Currency
ja: 通貨

en: Daily
ja: 毎日

en: Weekly
ja: 毎週

en: Monthly
ja: 毎月

en: Price
ja: 価格

en: Product ID
ja: 商品ID

en: Secret key
ja: シークレットキー

en: Product
ja: 商品

en: Products
ja: 商品

en: Interval
ja: 間隔

en: Yearly
ja: 年毎

en: No products found
ja: 商品がありません
