Stripe Gate (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Currency
pt: Moeda Corrente

en: Daily
pt: Diariamente

en: Weekly
pt: Semanalmente

en: Monthly
pt: Mensalmente

en: Price
pt: Preço

en: Product ID
pt: ID do Produto

en: Commerce
pt: Comércio

en: Secret key
pt: Chave secreta

en: Product
pt: Produto

en: Products
pt: Produtos

en: Interval
pt: Intervalo

en: Yearly
pt: Anualmente

en: Plans
pt: Planos

en: No products found
pt: Nenhum produto encontrado
