Stripe Gate (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Daily
th: ทุกวัน

en: Weekly
th: รายสัปดาห์

en: Monthly
th: รายเดือน

en: Price
th: ราคา

en: Products
th: รูปสินค้า
