Stripe Gate (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Currency
et: Valuuta

en: Daily
et: Kord päevas

en: Weekly
et: Kord nädalas

en: Monthly
et: Kord kuus

en: Price
et: Hind

en: Product ID
et: Toote ID

en: Product
et: Toode

en: Products
et: Tooted

en: Interval
et: Intervall

en: No products found
et: Tooteid ei leitud
