Stripe Gate (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Daily
he: יומי

en: Weekly
he: שבועי

en: Monthly
he: פעם בחודש

en: Price
he: מחיר

en: Product
he: מוצר

en: Products
he: מוצרים

en: Interval
he: מרווח
