Stripe Gate (8.x-1.0) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Currency
it: Valuta

en: Daily
it: Giornalmente

en: Weekly
it: Settimanalmente

en: Monthly
it: Mensile

en: Price
it: Prezzo

en: Product ID
it: ID prodotto

en: Product
it: Prodotto

en: Products
it: Prodotti

en: Interval
it: Intervallo

en: Plans
it: Piano

en: No products found
it: Nessun prodotto trovato
