Stripe Gate (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Currency
lv: Valūta

en: Daily
lv: Ik dienu

en: Weekly
lv: Reizi nedēļā

en: Monthly
lv: Reizi mēnesī

en: Price
lv: Cena

en: Product ID
lv: Preces ID

en: Secret key
lv: Slepenā atslēga

en: Product
lv: Prece

en: Products
lv: Preces

en: Interval
lv: Intervāls
