Stripe Gate (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Currency
nl: Valuta

en: Daily
nl: Dagelijks

en: Weekly
nl: Wekelijks

en: Monthly
nl: Maandelijks

en: Price
nl: Prijs

en: Product ID
nl: Product-ID

en: Secret key
nl: Geheime sleutel

en: Product name
nl: Productnaam

en: Products
nl: Producten

en: Yearly
nl: Jaarlijks

en: No products found
nl: Geen producten gevonden
