Stripe Gate (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Currency
oc: Devisa

en: Daily
oc: Quotidian

en: Weekly
oc: Setmanièr

en: Secret key
oc: Clau secreta

en: Product
oc: Produit
