Stripe Gate (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Currency
pl: Waluta

en: Daily
pl: Codziennie

en: Weekly
pl: Co tydzień

en: Monthly
pl: Miesięcznie

en: Price
pl: Cena

en: Product ID
pl: ID Produktu

en: Secret key
pl: Sekretny klucz

en: Product
pl: Produkt

en: Products
pl: Produkty

en: Interval
pl: Interwał

en: Yearly
pl: Rocznie

en: Plans
pl: Plany

en: No products found
pl: Nie znaleziono produktów
