Stripe Gate (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Currency
ru: Валюта

en: Daily
ru: Ежедневно

en: Weekly
ru: Еженедельно

en: Monthly
ru: Ежемесячно

en: Price
ru: Цена

en: Product ID
ru: ID товара

en: Commerce
ru: Торговля

en: Secret key
ru: Ключ сервера

en: Product name
ru: Название товара

en: Product
ru: Товар

en: Products
ru: Товары

en: Interval
ru: Интервал

en: Yearly
ru: Ежегодно

en: No products found
ru: Ни одного товара не найдено
