Stripe Gate (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Currency
tr: Para birimi

en: Daily
tr: Günlük

en: Weekly
tr: Haftalık

en: Monthly
tr: Aylık

en: Price
tr: Fiyat

en: Product ID
tr: Ürün ID

en: Commerce
tr: Ticaret

en: Product
tr: Ürün

en: Products
tr: Ürünler

en: Interval
tr: Aralık

en: No products found
tr: Ürün bulunamadı
