Stripe Gateway (1.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
da: Annullér

en: Save
da: Gem

en: Details
da: Detaljer

en: Start date
da: Startdato

en: Stripe
da: Stribe

en: Your email has been sent.
da: Din e-mail er blevet sendt.

en: Secret Key
da: Hemmelig Nøgle

en: Tax
da: Skat
