Stripe Gateway (1.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Status
fr: État

en: Cancel
fr: Annuler

en: Save
fr: Enregistrer

en: Details
fr: Détails

en: Start date
fr: Date de début

en: Stripe
fr: Bande

en: Your email has been sent.
fr: Votre courriel a été envoyé

en: Secret Key
fr: Clé secrète

en: Tax
fr: Taxe

en: Purchases
fr: Achats

en: Payment type
fr: Type de paiement
