Stripe Gateway (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Save
uk: Зберегти

en: URL
uk: URL-адреса

en: Details
uk: Подробиці

en: Start date
uk: Початкова дата

en: Stripe
uk: Смуга

en: Your email has been sent.
uk: Ваше повідомлення відправлене.

en: Secret Key
uk: Таємний ключ

en: Plan
uk: План

en: Tax
uk: Податки

en: Purchases
uk: Покупки

en: Payment type
uk: Тип платежу
