Stripe Gateway (1.0.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Details
bo: ཞིབ་ཕྲ
