Stripe Gateway (1.0.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: Details
kn: ವಿವರಣೆಗಳು

en: Inactive
kn: ನಿಷ್ಕ್ರಿಯ

en: Start date
kn: ಆರಂಭದ ದಿನಾಂಕ

en: Stripe
kn: ಪಟ್ಟೆ
