Stripe Gateway (1.0.0-alpha4) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй
