Stripe Gateway (1.0.0-alpha4) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Active
ne: सक्रिय

en: Details
ne: विस्तृत
