Stripe Gateway (1.0.0-alpha5) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Status
et: Olek

en: Cancel
et: Tühista

en: Save
et: Salvesta

en: Active
et: Aktiivne

en: Details
et: Üksikasjad

en: Inactive
et: Passiivne

en: Start date
et: Alguskuupäev

en: Tax
et: Maks
