Stripe Gateway (1.0.0-alpha6) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Save
lv: Saglabāt

en: Active
lv: Aktīvs

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: Start date
lv: Sākuma datums

en: Tax
lv: Nodoklis

en: Purchases
lv: Pirkumi
