Stripe Gateway (1.0.0-alpha7) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Save
ja: 保存

en: Active
ja: アクティブ

en: Details
ja: 詳細

en: Start date
ja: 開始日

en: Tax
ja: 税

en: Billing
ja: 請求
