Stripe Gateway (1.0.0-alpha7) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Cancel
tr: İptal

en: Save
tr: Kaydet

en: Active
tr: Etkin

en: Details
tr: Ayrıntılar

en: Inactive
tr: Devre dışı

en: Start date
tr: Başlangıç Tarihi

en: Tax
tr: Vergi
