Stripe Gateway (1.1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Confirm
id: Konfirmasikan

en: Cancel
id: Batal

en: Save
id: Simpan

en: Active
id: Aktif

en: Details
id: Rincian

en: Start date
id: Tanggal mulai

en: Tax
id: Pajak
