Stripe Gateway (1.1.0-beta2) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Confirm
jv: Konfirmasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Save
jv: Simpen

en: Active
jv: Aktif

en: Details
jv: Lengkapé
