Stripe Registration (3.0.0) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Subscribe
el: Εγγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: View
el: Προβολή

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Owner
el: Ιδιοκτήτης

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: About
el: Περί

en: Customer ID
el: Α/Α πελάτη
