Stripe Registration (3.0.0) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Subscribe
ja: 配信登録

en: Edit
ja: 編集

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: View
ja: ビュー

en: Subscription settings
ja: 配信登録の設定

en: My subscriptions
ja: 配信登録

en: Created
ja: 作成

en: Roles
ja: 役割

en: Owner
ja: 所有者

en: Changed
ja: 変更済

en: Live
ja: ライブ

en: Subscription
ja: 配信登録

en: About
ja: アバウト

en: Customer ID
ja: 顧客ID

en: The time that the entity was created.
ja: エンティティが作られた時刻

en: The time that the entity was last edited.
ja: エンティティが前回編集された時刻
