Stripe Registration (3.0.0) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Subscribe
sv: Prenumerera

en: Edit
sv: Redigera

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: View
sv: Visa

en: Subscription settings
sv: Inställningar för prenumeration

en: Created
sv: Skapad

en: Roles
sv: Roller

en: Owner
sv: Ägare

en: Changed
sv: Ändrad

en: Subscription
sv: Prenumeration

en: About
sv: Om

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.
