Stripe Registration (3.0.0) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Edit
th: แก้ไข

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: View
th: ดู

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Owner
th: เจ้าของ

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Customer ID
th: รหัสลูกค้า
