Stripe Registration (8.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (22 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Cancel
fa: لغو

en: Subscribe
fa: اشتراک

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Edit
fa: ویرایش

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: View
fa: مشاهده

en: Subscription settings
fa: تنظیمات اشتراک

en: My subscriptions
fa: عضویت‌های من

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Owner
fa: مالک

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Live
fa: زنده

en: Subscription
fa: اشتراک

en: Plan
fa: پلن

en: About
fa: درباره

en: Card number
fa: شماره‌ی کارت اعتباری
