Stripe Registration (8.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Subscribe
is: Gerast áskrifandi

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Edit
is: Breyta

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: View
is: Skoða

en: Created
is: Stofnað

en: Roles
is: Hlutverk

en: Owner
is: Eigandi

en: About
is: Um

en: Card number
is: Kortanúmer
