Stripe Registration (8.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Subscribe
lt: Prenumeruoti

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Subscription settings
lt: Prenumeratos nustatymai

en: Created
lt: Sukurta

en: Roles
lt: Rolės

en: Owner
lt: Savininkas

en: Changed
lt: Pakeista

en: Live
lt: Gyva

en: Subscription
lt: Prenumerata

en: About
lt: Apie

en: Card number
lt: Kortelės numeris
