Stripe Registration (8.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (21 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Subscribe
lv: Pierakstīties

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Edit
lv: Labot

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: View
lv: Skatīt

en: Subscription settings
lv: Parakstīšanās iestatījumi

en: My subscriptions
lv: Mani abonementi

en: Created
lv: Izveidots

en: Roles
lv: Lomas

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Changed
lv: Labots

en: Live
lv: Tiešraide

en: Subscription
lv: Parakstīšanās

en: About
lv: Par

en: Card number
lv: Kartes numurs
