Stripe Registration (8.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Subscribe
ca: Subscriure's

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: View
ca: Mostra

en: Subscription settings
ca: Paràmetres de subscripció

en: Created
ca: Creat

en: Roles
ca: Rols

en: Owner
ca: Propietari

en: Changed
ca: Canviat

en: Live
ca: En viu

en: Subscription
ca: Subscripció

en: About
ca: Detalls

en: Customer ID
ca: ID de client

en: Card number
ca: Número de targeta
